pfnsteel - pfnsteel

مقاله ها

 

درباره ما

شرکت پاسارگاد فولاد نوید (سهامی خاص ) تولید کننده انواع شمش و مقاطع فولادی فعالیت خود را در از سال 1389با ظرفیت سالیانه 60000 تن  آغاز نموده است .

این شرکت در شهرستان کارخانه تولیدی خود را در زمینی به مساحت 30000 متر مربع که 5000 متر مربع آن به فضای تولید اختصاص یافته است احداث نموده است .

شرکت پاسارگاد فولاد نوید ( سهامی خاص ) شمش فولاد سبک آلیاژی را تحت نظارت و کنترل مدیران مجرب و با سابقه صنعت فولاد تولید و به بازار تقاضای این محصول ارائه می نماید.

با توجه به اساسنامه شرکت که فعالیت های شرکت را به شرح :

تولید فولاد آلیاژی و ساختمانی بصورت مقاطع بیلت ، بلوم ، میلگرد ، نبشی ، ناودانی ، تیرآهن ، ورق در اندازه های مختلف ، فعالیت در عرصه صادرات و واردات کلیه کالا های مجاز و خرید و فروش ماشین آلات و مواد اولیه و قطعات کارخانه های ذوب آهن و ذوب فلزات و ریخته گیری مشخص نموده است.

مدیریت شرکت برنامه  توسعه کارخانه را به صورت فاز دوّم در دست اجرا قرار داده که مجوز های لازم از سوی استان صادر گردیده است که بااجرای آن ظرفیت تولید و تنوع محصولات این شرکت به میزان زیادی افزایش خواهد یافت .

شرکت پاسارگاد فولاد نوید ( سهامی خاص ) با استفاده از تجارب مدیران خود استفاده از آهن اسفنجی را در تولید شمش بکار گرفته  که علاوه بر صرفه جویی در هزینه تولید سبب ارتقای کیفی تولید و رضایت مندی هرچه بیشتر خریداران گردد.